<oembed><version>1.0</version><provider_name>MASH - USA 2016</provider_name><provider_url>https://mashfamily.be/mash-usa2016</provider_url><title>DSC01600.resized</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="iZrgs7efjE"&gt;&lt;a href="https://mashfamily.be/mash-usa2016/dsc01600-resized/"&gt;DSC01600.resized&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://mashfamily.be/mash-usa2016/dsc01600-resized/embed/#?secret=iZrgs7efjE" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;DSC01600.resized&#xA0;&#xBB; &#x2014; MASH - USA 2016" data-secret="iZrgs7efjE" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;